Prostory pro zábavu TJ Sokol Dědice

Restaurace Sokolovna

Do dnešní podoby byla opravena, dostavěna a do provozu uvedena v roce 1974. Má část výčepní asi s třiceti místy a další společenskou místností je salónek asi s padesáti místy. Restaurace má vlastní kuchyň k vaření jídel / převážně obědy/ a další nutné zázemí. V posledních létech se provedla rekonstrukce sociálního zařízení, došlo k zásadním úpravám ve vybavení restaurace / nové odpady, elektroinstalace, dlažba, vybavení kuchyně dle norem EU/. Součástí restaurace je i venkovní zahrádka, která slouží k letnímu posezení, zábavám a dalším akcím v areálu Sokolovny.

Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna

Absolut music club

V rámci rekonstrukce původní sokolovy, která proběhla v létech 1975 až 1976, původní tělocvična byla rozšířena o nové prostory /jeviště/, dále vybavena novým ústředním topením. Tento nový společenský sál byl do roku 1990 využíván ke konání plesů, zábav, svateb. Později jeho využití bylo minimální a byl přestavěn na diskotékový klub /Alcatraz/, který byl do léta 2010 střídavě provozován.

V létě 2010 byl společenský sál - diskoklub pronajmut novému nájemci Karlu Matýškovi z Brna, který provedl nákladnou rekonstrukci, který byl 12. listopadu 2010 slavnostně otevřen pod názvem Absolut Music Club. Celá rekonstrukce zásadním způsobem změnila ráz celého diskotékového klubu v moderní a atraktivní příjemné posezení a k pobavení všech generací návštěvníků.

Více o Absolut Music Club se dozvíte na jejich stránkách www.absolutclub.cz

Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna Sokolovna