Volejbalový oddíl

Volejbalový oddíl TJ Sokol Dědice

Oddíl volejbalu v naší jednotě je v současnosti nejmenším oddílem se současnými 13 členy. Oddíl již po několik let hraje dvě krajské soutěže 1 a 2. Výkonnostně patří spíše k průměru v obou soutěžích. Potřeboval by rozšířit členskou základnu o další hráče. Oddíl má svého zástupce ve výboru jednoty a je jím Libor Trpík.

Velkým problémem u toho oddílu je starost o mládež. Ze stávajících členů se zatím nenašel nikdo, kdo by byl ochoten vést přípravků chlapců a dívek s perspektivou, že jednou budou hrát pravidelné soutěže žákovských, dorosteneckých družstev a nakonec i kategorie dospělých. Pokud by se našel člověk, který volejbal hrával, případně má i své vlastní děti, které by chtěl naučit volejbal hrát a vzal by si k sobě partu dalších dětí podobného zaměření, uvítáme jej z radostí a jako trenéru mu vytvoříme maximální podmínky k trénování.

Seznam členů

Pořadové číslo Jméno